Grohe Vitalio Comfort 250 QuickFix Douchesysteem.
Uitgevoerd in de kleur Mat Zwart.
Grohe 266962431 Vitalio Comfort 250 QuickFix Douchesysteem Mat Zwart
Ontdek het ultieme gemak van thermostaat-technologie met het GROHE Vitalio Comfort 250 douchesysteem. Dit state-of-the-art opbouwsysteem is ontworpen voor wandmontage en wordt geleverd met een 250 mm hoofddouche, een 110 mm handdouche met ShockProof siliconen ring, een thermostaatkraan, een 390 mm doucheglijstang met draaibare douchearm en glij-element en een 1750 mm TwistStop doucheslang.
Met deze doucheoplossing ervaar je pure ontspanning met de zachte Rain Spray van de hoofddouche, terwijl de handdouche twee verschillende straalsoorten biedt: de verfijnde Rain Spray en de krachtige Jet Spray. Het wisselen tussen deze straalsoorten is eenvoudig dankzij de innovatieve GROHE SmartSwitch draaiknop aan de achterkant van de douchekop. Tijdens het douchen geniet je van een gelijkmatige waterverdeling over alle SpeedClean sproeigaatjes dankzij GROHE DreamSpray. GROHE TurboStat zorgt voor een constante watertoevoer en een aangename temperatuur zonder vervelende schommelingen. Ontworpen met een GROHE Water Saving debietbegrenzer bespaar je met dit douchesysteem elke maand op je water- en energieverbruik, met behoud van een heerlijke douchebeleving. En voor extra gemoedsrust is het systeem uitgerust met een GROHE SafeStop knop die is gelimiteerd op 38°C. De ideale oplossing voor gezinsbadkamers!
Voor nog meer veiligheid kan de optionele GROHE SafeStop Plus temperatuurbegrenzer worden ingesteld op maximaal 43°C. Met de handige AquaDimmer functie pas je het watervolume makkelijk aan en schakel je moeiteloos tussen hoofd- en handdouche: allemaal via één handgreep. Dankzij de onderhoudsvriendelijke en krasbestendige GROHE Long-Life afwerking blijft het GROHE Vitalio Comfort 250 douchesysteem er zelfs na jarenlang gebruik als nieuw uitzien.
Productomschrijving:
- met omstelling
Bestaat uit:
- horizontaal draaibare 390 mm douchearm
- thermostaatkraan met Aquadimmerfunctie
- functie voor wisseling tussen hoofd- en handdouche
- hoofddouche Vitalio Comfort 250
- straalsoort: Rain
- hoofddouche met zwarte bovenkant
- met kogelgewricht
- draaihoek ± 10°
- handdouche Vitalio Comfort 110 (26 397)
- 2 straalsoorten: Rain, Jet
- max doorstroom 8.0 l/min bij 3 bar
- in hoogte verstelbaar middels glij-element
- doucheslang Vitalioflex Trend 1750 mm (28 742)
- GROHE Water Saving technologie voor minder water en een perfecte straal
- GROHE TurboStat thermo-element
- GROHE SafeStop bij 38°C
- GROHE SafeStop Plus optionele temperatuurbegrenzer bij 43°C inbegrepen
- GROHE SmartSwitch - makkelijke draaiknop voor de gewenste straalsoort
- GROHE DreamSpray voor een optimaal straalbeeld
- SpeedClean anti-kalk systeem
- Inner WaterGuide voor een langere levensduur
- ShockProof siliconen ring voorkomt beschadiging bij vallen
- TwistStop voorkomt het meedraaien van de slang
- geschikt voor warmwatertoestellen met minimale capaciteit 18kW/h
- functioneert al bij een minimale doorstromingvan 7L gemengd water per minuut
- 5 kleurenverpakking
- Consumenten variant
Artikelnummer | 266962431 |
---|---|
Naam | Grohe 266962431 Vitalio Comfort 250 QuickFix Douchesysteem Mat Zwart |
Merk | Grohe |
Kleur | Mat Zwart |